Käsitööpaber

Tegin ka salvrätist käsitööpaberit. Kui ma seda õpetust Leekpea  blogist lugesin, siis tekkis endal ka tahtmine katsetada. Probleem oli selles, et ega mul väga palju erinevaid pabereid polnud, meie kaubandusvõrgust leidsin ainult ühe arvestatava paberi ja mõne leidsin oma sahtlist ka, aga alustuseks piisab. Vaja on tapeeti, toidukilet, sobivas toonis salvrätte ja küpsetuspaberit. Oluline on muidugi see, et salvrätil tuleb eemaldada kaks alumist kihti. Ega see tegemine väga ladusalt ei läinudki. Proovisin mõlemat tapeedi poolt kasutada, aga mustriga poolele jäi parem, tapeedi tekstuur on ka näha. Muidugi oleneb valmis paberi toon tapeedi toonist. Mina valisin aluseks heledamaid vliistapeedi tükke. Pressida tuleb kõvasti ja sättida enne salvrätik toidukilele paika, et kortse sisse ei tuleks. Mõnele paberile ikka tuli. Üldiselt jäin rahule, jällegi üks uus võimalus erilisemate paberite valmistamiseks. Nüüd siis vaja mõelda, mida sellest käsitööpaberist teha. Mõned mõtted juba liiguvad peas ja varsti peaks esimest katsetust näha saama.

2 kommentaari:

Malle ütles ...

Väga ilusad! Jään nüüd ootama, mida sa nendega edasi teed. Ma olen kunagi ammu midagi sellist teinud, aga tavalise joonistuspaberi peale, peab tapeediga ka katsetama.

Sirtsuk ütles ...

Väga armsad! Olen ka korra selliselt teha proovinud, kui kusagilt moonidega paberit ei leidnud! :)

Postita kommentaar

 
Home | Gallery | Tutorials | Freebies | About Us | Contact Us

Copyright © 2009 Liblika Lend |Designed by Templatemo |Converted to blogger by BloggerThemes.Net

Usage Rights

DesignBlog BloggerTheme comes under a Creative Commons License.This template is free of charge to create a personal blog.You can make changes to the templates to suit your needs.But You must keep the footer links Intact.