Talvekaart mixed medias

Kui ma koju tagasi jõudsin, siis ootas mind ees suur pakk Fabrika decoru asju, mis ma suures tellimistuhinas olin kokku ahnitsenud. Tore küll, aga siis tuli hirm peale, et mida milleks küll vaja on ja kuidas kasutada tuleks. Aga kohe tuli ka Maria video välja, mille järgi ma püüdsin seda kaarti valmistada. Maria on üks paremaid või õigem oleks öelda parim mixed mediat praktiseeriv kunstnik Eestis. Tema koolitustelt olengi ma mixed media pisiku saanud ja sellesse püsivalt nakatunud. Võtsin aluseks tema videoõpetuse ja selle põhjal tegin ka oma kaardi. Väga huvitav oli kasutada 3D geeli, millest tekkis läikiv kiht paberile. No päris kõiki asju mul ikka veel ei ole ja tegin natuke omanäolisema. Kaunistuseks Müncheni jõululaadalt ostetud puidust väljalõige. Selliste chipboardite poolest on sakslased väga tuntud, aga samas püüavad ka hiinlased kõike järele teha. Selliseid ma neilt veel ei leidnud. See puukoore imitatsioon võlub mind täielikult, väga omapärane ja ehe. Minu kaart sai siis selline.

8 kommentaari:

Ilme Aim ütles ...

Sa leiad alati midagi uut ja põnevat. Kaart on nii looduslähedane,ilus ja hästi tehtud!

evegr ütles ...

Aitäh, Ilme! Mulle endale meeldib ka tulemus!

Malle ütles ...

Fantastiline! Mulle nii meeldib see puidust väljalõige. Vaatasin ka video ära ja näpud hakkasid kohe sügelema. Tellisin ka Maria kaudu materjale, peab meelde tuletama, mida ma kokku ostsin, pole veel kasutanudki.

evegr ütles ...

Aitäh, Malle! Mulle oli see video ka väga inspireeriv ja ootan Sinu katsetust!

MO isetegemised ütles ...

Ma olen ühe ilusa asja maha maganud! Väga lahe! Ka mul seisab kodus 3D geel, kuid siiani pole aru saanud, kuidas seda kasutada. Peab hakkama videoid vaatama. OLlks vaid aega :( Aga ma võtan end ükskord kokku ja teen taas käed liimiseks.

evegr ütles ...

Aitäh, Marge! See õpetus aitas mind küll väga palju, samas on veel palju tundmatuid potsikuid, mida tuleb ka kasutama õppida!

Maria Lillepruun ütles ...

Eve, tere tulemast koju ja palju õnne! Said lõpuks oma suure paki lahti teha :)) Väga ilus kaart tuli välja, nii vahva kui mu videoõpetuste järgi midagi ka valmis tehakse! Muidu vahest tekib küll tunne et kelle jaoks ma üldse filmin... :) Tänan Sind ka toreda komplimendi eest! Kui vajad nõu mõnda tundmatu potsiku kasutamise osas, kirjuta mulle julgelt!

evegr ütles ...

Aitäh, Maria! Video oli väga hea ja kavatsen edaspidi ka nende põhjal mixed media tehnikat harjutada.

Postita kommentaar

 
Home | Gallery | Tutorials | Freebies | About Us | Contact Us

Copyright © 2009 Liblika Lend |Designed by Templatemo |Converted to blogger by BloggerThemes.Net

Usage Rights

DesignBlog BloggerTheme comes under a Creative Commons License.This template is free of charge to create a personal blog.You can make changes to the templates to suit your needs.But You must keep the footer links Intact.