Kaua tehtud kaunikene

Nii küll öeldakse asja kohta, mida kaua tehakse ja tulemus ka ilus on. Sellest albumist oli juttu peale noore daami kolmekümnendat sünnipäeva, aga konkreetselt kuupäeva ei saanud kokku lepitud. Hakkasin hoogsalt tegema. Teemaks oli mereteema -  sinine, valge ja punane. Kaaned said valmis ja järgmine probleem oli selles, et mitu lehte sisse saab. No selle väljaselgitamiseks läks ikka aega ja kui ma lehekülgede arvu teada sain, läks minul tegemise tuhin üle. Nii ta siis seisis mul tükk aega. Nüüd, kui ma rohkem peidetud belgia pistes köitmisega tegelema hakkasin, jõudis järg ka selle albumini. See, et ma kaaned alguses valmis tegin, ei olnud just hea mõte, sest auke ei saanud kaane sisse teha, klapp tuli lahti võtta. Ega edaspidigi lihtsamaks ei läinud, selja laiusega panin ka mööda. Aga harjutamine pidavat meistriks tegema. Ja olgu veel mainitud, et see noor daam sai sel kevadel kolmkümmend kaks!

4 kommentaari:

Malle ütles ...

Aga no tõesti - kaua tehtud kaunikene! Väga äge, väga meeldib!

evegr ütles ...

Aitäh, Malle! Sellega vist mu mereteema algas ja hetkel ka lõpeb.

MO isetegemised ütles ...

Sinine ja valge on nii ilus kombinatsioon. Muideks keraamikas on sinise ja valge kombinatsiooniga tehtud asjad hinnalisemad kui muudes värvikombinatsioonides tehtud asjad. Väga meeldib. Mul endal ka ühed kaaned ootamas. Tegin suure õhinaga valmis ja edasi oli null tegutsemistahet. Ehk kunagi tuleb.

evegr ütles ...

Aitäh,Marge! Ma nimetakse sellist tegemist õhinapõhiseks, no näed kuhu see mind viis. Võib öelda ka - tark ei torma!

Postita kommentaar

 
Home | Gallery | Tutorials | Freebies | About Us | Contact Us

Copyright © 2009 Liblika Lend |Designed by Templatemo |Converted to blogger by BloggerThemes.Net

Usage Rights

DesignBlog BloggerTheme comes under a Creative Commons License.This template is free of charge to create a personal blog.You can make changes to the templates to suit your needs.But You must keep the footer links Intact.