ATC koolitusel

Sai veelkord ATC ehk vahetuskaartide koolitusel käidud. Ma ei tunne end mixed media tehnikas kuigi kindlalt ja lootsin natuke julgust juurde saada. Maria koolitused on alati väga head ja seltskond inspireeriv. Taaskohtumine AireVaka Stuudios oli nii liigutav ja hea on tagasi mõelda, et mul on olemas sellised sõbrad, keda ühendab ühine hobi.
Koolitusel on alati  kõik hästi selge, kodus ei tule ikka välja. See on selline tehniline ala ja kõiksugu tehnikatega ei ole mul lood sugugi hästi. Sama asi sai mulle selgeks eelmisel aastal floristikas, kompa ja tehnika on nõrgemad. Samas loomingulisuse ja värvusõpetuega on asjad paremad. Ega seegi kord midagi teisiti ei olnud  ja vahel on asi ka ülemõtlemises. Tegime kaks erinvat ATCd, üks õrn shabby chic stiilis ja teine steampunk stiilis. Minu üllatuseks tuli mul enda arvates see tumedam töö isegi paremini välja.
Maria koolitustel on tavaliselt ka loosimine ja seekord võitsin ma Maria tehtud ATC. Nii vähe on õnneks vaja!
Praegu katsetan oma vahenditega ka ATC tegemist. Veel ei ole valmis, aga täna jõudsin juba natuke lähemale. Esimene katsetus läks päris aia taha.
                                                                See on Maria oma

4 kommentaari:

Malle ütles ...

Minule kui romantikule meeldib muidugi roosa rohkem! Teine on ka äge, aga steampunk pole just minu teema.

evegr ütles ...

Aitäh, Malle! Mulle selle steampunki juures meeldis see lahendus, kihiti kõrgemaks ladumine ja nn kruvipeade lahendus. Romantiline roosa ei tulnud mul lihtsalt välja.

Maria Lillepruun ütles ...

Tere! Nii huvitav on Su muljeid lugeda :) Minu meelest tulid mõlemad kaardid hästi välja, aga steampunk meeldib mulle ka pisut rohkem. Aga romantiline roosa on ka minu jaoks alati raskem kui tumedapoosem ja maskuliinsem töö. Ma olen nõus et vahest on asi tõesti ülemõtlemises.

evegr ütles ...

Aitäh, Maria! Ma olin mõni päev ilma arvutita ja polegi seda kommentaari lugenud. Mõtleme ühtemoodi, see on hea!

Postita kommentaar

 
Home | Gallery | Tutorials | Freebies | About Us | Contact Us

Copyright © 2009 Liblika Lend |Designed by Templatemo |Converted to blogger by BloggerThemes.Net

Usage Rights

DesignBlog BloggerTheme comes under a Creative Commons License.This template is free of charge to create a personal blog.You can make changes to the templates to suit your needs.But You must keep the footer links Intact.