Salvrätikarp

 Seni vist kõige pikema ajalooga salvrätikarp. Alustasin kaks aastat tagasi. Miks see karp seisma jäi, ei teagi täpselt, aga ma kahtlustan, et oli mingi jama. Kui ma nüüd uuesti asja lähemalt uurima hakkasin, siis sain ma aru küll, miks see nii on. Tegin klapi ja magnetkinnitusega salvräti karpi. Mõõtude arvestamisega läks nii palju viltu, et klapp ei mahtunud vabalt karbi kaane külge. Kuna magnet ei sulgenud karpi, siis sellepärast see seisma jäigi. Nüüd võtsin uuesti kätte ja hakkasin nuputama, kuidas seda viga parandada. Ega muud ei jäänudki üle, kui teha karp ilma ilupaneelideta ja kleepida paneelide kaunistused karbi külgedele. Kaane klapile sai kaunistuseks ka sang. Kiireks läks ja ma ei mäleta, kas kaanele lilli ka kaunistuseks sai või ei saanud, aga fotod on igatahes ilma.


3 kommentaari:

Malle ütles ...

Igatahes sai karp väga ilus, ka ilma lilledeta. See paber on ise nii ilus!

evegr ütles ...

Aitäh, Malle! Paberid ongi nii kaunid, et ei vaja muud lisakaunistust. Eile ja täna sorteerisin oma paberitagavara ja no ma võiks küll mitu sada karpi või kaarti teha ja vähemaks ei jää midagi.

Hanna ütles ...

aitäh dr Ellen mulle tehtud teene eest. Olen nii põnevil, sest mu üürnik on lõpuks minu kaheaastase üürilepingu ära tasunud. ta maksis raha ja nüüd pole teda minu majas. Ilma sinuta poleks ma temalt raha saanud. Andsin ta kohtusse, kuid talle anti võla tasumiseks kaua aega, kuid tänan teid, et panite ta selle lühikese ajaga ära tasuma. Luban ka edaspidi veebis ja kõikjal tunnistada teie võimsa töö kohta. Kui teil on mõni järgmistest probleemidest, võtke ühendust dr Elleniga WhatsAppi kaudu: +1(815)564-3618
E-post: ellenspellcaster@gmail.com
1) lõpetage truudusetus
2) pidevad võlgnikud
3) armastusloits
4) laenu ennetähtaegne tagastamine
5) lõpetada narkomaania
6) lahendus halva seksuaalse soorituse korral
7) lõpetada korduv abort
8) viljatuse lahendus
9) Edutamine töökohal
10) võimas võlusõrmus
11) Lõpetage lahutus
12) Too oma endine tagasi
13) Murdke kinnisidee
14) Naaske saatja maagia juurde
15) Kaitseloitsud
16) pereõnne loitsud
17) Loitsud loteriivõidu saamiseks
18) armastusloitsud geidele
19) Lesbi armastusloitsud Olenemata teie probleemidest, dr Ellen aitab teid.
WhatsApp: +1(815)564-3618
E-post: ellenspellcaster@gmail.com

Postita kommentaar

 
Home | Gallery | Tutorials | Freebies | About Us | Contact Us

Copyright © 2009 Liblika Lend |Designed by Templatemo |Converted to blogger by BloggerThemes.Net

Usage Rights

DesignBlog BloggerTheme comes under a Creative Commons License.This template is free of charge to create a personal blog.You can make changes to the templates to suit your needs.But You must keep the footer links Intact.